Vaistažolių pažinimas bei gydymasis liaudies medicinos priemonėmis – Valentina Baužienė

Laukinės gamtos prieglobstyje apsukta Rusnės sala, apraizgyta upių ir upelių, kurios suteka į marias. Laukinių paukščių apgiedota. Statybininkų bebrų medžių privartyta. Nemuno deltos regiono parko ramybę paįvairina laukiniai bei vandens paukščiai. Vasarą saulė sušildo žemę, maitina laukinės gamtos augmeniją bei auginamus augalus daržuose.

„Atrodo dabar yra kompiuteriai, internetas, bet kai gali užuosti, per edukacijas savo potyriais išjausti, atlikti kelis bandymus ar priskinti tų augalų, kuriuo bandome atpažinti…. Tai – kas kita. Niekada nebūna vienodų edukacijų, nes vieni augalai skleidžia pumpurus, kiti – žaliuoja, gėlės vienos žydi iš ryto, kitos – po pietų. Aromatiniai augalai vieni kvapą skleidžia per jaunatį, kiti – per pilnatį, vienus reikia skinti dar nesušilusius, kitus – tik po pietų. Bandau likti prie ištakų, tų, kuriomis domėdavosi mūsų seneliai, tėvai. Manau, kad būtina pažinti augalus, rinkti tuos, kuriuos tikrai pažįstate. Tada jau galima džiovinti ir plikytis arbatas.“ – sako žolininkė Valentina Baužienė.

Tiekėjas: Valentina Baužienė, Skirvytėlės g.16, Rusnė

Saugoma teritorija: Nemuno deltos regioninis parkas

Užsakyti: +370 674 42171, virginijusbauza@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/valentina.bauziene.73

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.