„Skiedra“ – skiedriniai stogai, žiogrių tvoros

Skiedrų stogai turi daugiametę istoriją, kuri siekia ne vieną amžių, ir iki šiol yra vertinami dėl ypatingų savybių. Tai – ekologiškumas, ilgaamžiškumas, unikalus bei nepakartojamas grožis ir harmoninga dermė su aplinka…

Kaimo sodybų pirkimo bumas buvo didysis postūmis pabandyti atgaivinti primirštą amatą. Vis dažniau kaimuose bei miestuose pagal senosios lietuviškos architektūros tradicijas statomi namai darė įtaką specifinių statybos medžiagų rinkos plėtrai. Talentingi dizaineriai ir architektai, naudodami mūsų gaminamą produkciją, sėkmingai įgyvendino ne vieną XIX amžiui būdingesnį statybos projektą arba skiedrinį stogą suderino su šiuolaikine estetika ir praktiškumu. Iš praeities grįžo skiedriniai stogai, labiausiai stilizuojantys sodybos, užeigos ar restorano bendrą išorės vaizdą.

1998 metais vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome veiklą šioje srityje. Turime didelės skiedrų gamybos ir dengimo jomis bei stogų konstrukcijų ruošimo patirties, todėl garantuojame darbų atlikimo kokybę, operatyvumą ir užtikrintą bei rūpesčių nekeliantį Jūsų stogo eksploatavimo laiką.

2000 metais šį produktą pirmą kartą pristatėme tarptautinėje LITEXPO parodoje, kurioje sulaukėme itin didelio žiniasklaidos, architektų ir parodos lankytojų susidomėjimo. Kiekvienais metais susidomėjimas skiedriniais stogais vis labiau auga, nes ši ekologiška ir „draugiška“ aplinkai stogų danga padeda spręsti globalines ekologijos problemas.

2009 metais suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas.

Prisidėkime visi prie aplinkos išsaugojimo, sveikos gyvensenos plėtojimo bei ekologinės kultūros skatinimo statybų sektoriuje!

  • Stogų dengimas skiedromis
  • Fasadų dengimas skiedromis
  • Skiedrinių stogų restauracija
  • Žiogrių tvoros

Tiekėjas: „Skiedra“, Alijošiškės k., Mažonų sen., Tauragės r.

 

Saugoma teritorija: Pagramančio regioninis parkas

Užsakyti: +370 686 20749, skiedrustogai@gmail.com

Svetainė: https://www.skiedrustogai.lt/?fbclid=IwAR2eHx1wwsJsckGh-awMhS_5GzU4CSsE3oS0YhpeIAa1l7d0NcNSgEK_Qmc

Facebook: https://www.facebook.com/Skiedr%C5%B3-stogai-105856428136218/

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

SKIEDRŲ STOGAI:

 

ŽIOGRIŲ TVOROS:

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.