Plaukimas laivais „Algirdas“, „Nemunas“ ir „Vytis“

Išskirtinė galimybė susipažinti su Kauno marių regioniniu parku nuo laivo denio. Kapitonas Rimantas Mažukna ir įgula jau daugiau kaip 30 metų šiltuoju sezonu pramoginiais laivais ,,Algirdas“ ir ,,Nemunas“ visus norinčius plukdo po Kauno marias. Pajausti malonaus vėjelio ant vandens visi norintys yra kviečiami vasaros mėnesiais. 


Siūlome plaukti maršrutais: ,,Kaunas – Rumšiskės – Kaunas“ ir ,,Kaunas – Kadagių slėnis – Kaunas“, taip pat plukdome Nemunu iki Birštono bei rengiame pramogines ir pažintines keliones po Kauno marias pagal jūsų pasirinktą laiką, trukmę ir kitus pageidavimus.

Paskutinį mėnesio sekmadienį, plaukiant į Rumšiškes, bilietai į Liaudies buities muziejų Rumšiškėse, nekainuoja.

Kviečiame netradiciškai atšvęsti bet kokią šventę, organizuoti įvairius renginius ar tiesiog smagiai praleisti laiką. Patyrusi įgula garantuos saugią kelionę bei nepamirštamus įspūdžius, o jauki ir maloni aplinka leis atsipalaiduoti ir pailsėti.

Kelionių metu keleiviams laivu plaukiantys gidai ar parko specialistai pasakoja apie Kauno marių regioninio parko vertybes, istoriją, gamtą, užlietus kaimus, praveda ekskursijas nuvykus į lankytiną objektą, tad kelionė būna ne tik dosni įspūdingų vaizdų, bet ir istorijų. Laivai, kuriais plukdomi keleiviai, taip pat yra jau istoriniai: „Nemunas” mariomis plaukia jau tiek pat metų, kiek egzistuoja Kauno marios. Simboliška praplaukti „Nemunu“ senąją Nemuno vaga, likusia marių dugne!

Pasirinkę kelionę po Kauno marias laivais ,,Algirdas“, ,,Nemunas“ ir „Vytis“ karštą vasaros dieną praleisite įsimintinai, gaiviai ir smagiai!

Užsakyti: tel. 8 686 00829

el. paštas laivaivisiems@gmail.com

Svetainė: https://laivai.info/

FB: https://www.facebook.com/Laivai.info/

Saugoma teritorija: Kauno marių regioninis parkas

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais. 

Reviews

Rita G. 15/05/2023
Kreipkitės tiesiogiai: tel. 8 686 00829, el. paštas laivaivisiems@gmail.com, https://www.facebook.com/Laivai.info
Daiva Rimkuniene 21/03/2023
Domina birželio 10 d 5-6 val gimtadienio pasiplaukiojimas laivu iki 30 žmoniu

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.