Pilnų namų bendruomenės ekologiškos vaistažolės ir prieskoniai

Savo pirkėjams mes siūlome išskirtinės kokybės, Lietuvoje pagamintas, ekologiškas arbatas. Žaliava šioms arbatoms yra užauginta Dzūkijos nacionaliniame parke, esančiame Pilnų namų bendruomenės ekologiniame vaistažolių ir prieskoninių augalų ūkyje. Rankomis rinktos žolelės yra džiovinamos ir paruošiamos analogų neturinčioje džiovykloje. 
Čia rasite ne tik pavienių žolelių arbatas, bet ir žolelių mišinius gerai savijautai bei puikių skonių žolelių mišinius, skirtus maloniam atsigėrimui šeimos ar draugų rate. 

Kviečiame pasinerti į dar neatrastą ekologiškų prieskoninių augalų ir paruoštų prieskoninių mišinių pasaulį. Mūsų asortimente rasite net 13 mišinių, tinkamų įvairiausiems jūsų kulinariniams patiekalams pagardinti. Mūsų mišinių sudėtyje nėra druskos ir skonio stipriklių.

Taip pat, gaminame įvairių augalų maistines pudras, skirtas papildyti savo mitybą įvairiomis medžiagomis. Dalis augalinių pudrų yra kapsuliuotos, kad jas būtų galima naudoti patogiai ir greitai. Kapsulės pagamintos iš augalinės kilmės medžiagų, todėl puikiai tinka veganams ir vegetarams.

Tiekėjas: Pilnų namų bendruomenė, Nemuno g. 1A, Panaros k., Merkinės sen., Varėnos r.

Saugoma teritorija: Dzūkijos nacionalinis parkas

Užsakyti: +370 698 87006, ekoukis@pnb.lt

Svetainė: https://pnb.lt, https://www.ecoherbs.eu

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.