Paukščių stebėjimo ir gamtos pažinimo turai Kuršių nerijoje

Paukščių stebėjimo turas Kuršių nerijos nacionaliniame parke – tai neeilinė patirtis, migracijos magija ir gamtos stebuklas, kuriuo norisi dalintis su visais. Įsivaizduokite, kaip saulė teka virš Kuršių marių, o migruojančių paukščių daugiau nei žvaigždių danguje – jie lekia, skuba ir praskrenda visai šalia tavęs. Baltijos jūros bangose kaip niekada pilna migruojančių ančių, tilvikų, kragų bei narų, o jeigu pasižiūrėsim per monoklį šiek tiek tolėliau – virš horizonto pamatysime ir alkas, narūnėlius bei taistes. Truputį pasišildę saulės spinduoliuose, virš kopų ir sengirės traukia V raidės formos gervių būreliai, o neužilgo iš paskos pradeda skristi smulkių žvirblinių paukščių būreliai ir dangaus vadovai – plėšrieji paukščiai – sakalas keleivis, pelėsakalis, skėtsakalis, javinės bei stepinės lingės, paprastieji ir tūbuotieji suopiai, vapsvaėdžiai ir jūriniai ereliai. Saulė leidžiasi jau anksti ir ne už kopų, o tiesiai į Baltijo sjūrą, kuri gintarinėmis bangomis plauna Neringos paplūdimius. Jeigu naktis rami ir žvaigždėta,  tuomet kaip šešėliai virš smėlingos pievutės, visiškai be garso, pradeda skraidyti mažieji apuokai, balinės pelėdos ir lututės. Tai yra visa tai, kuo mes galime su jumis pasidalinti ir stengiamės parodyti kiekvienam iš jūsų. 

Kuršių Neringos nacionalinio parko produkto ženklu pasipuošę paukščių stebėjimo turai nuo rugsėjo iki lapkričio mėnesį kasmet kviečia jus pažinti ir įkvėpti meilę gamtai.

Tiekėjas: Boris Belchev

Saugoma teritorija: Kuršių nerijos nacionalinis parkas

Užsakyti: el. paštu: boris.belchev@alcedowildlife.com; Tel. nr.: +37063801820; https://www.facebook.com/alcedowildlifetours/

Svetainės: www.alcedowildlife.com

Facebook: https://www.facebook.com/alcedowildlifetours/

 

 

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.