Mociškių palivarko medus iš Sigito Stonio bityno

Medus mums, lietuviams, yra daugiau nei tik maistas. Vasarą, tai – gardumynas su šviežiu agurku ar naminiu varškės sūriu. Šaltuoju metų laiku, smaližiaujant medų prie arbatos su citrina, imbieru, spanguolėmis, įvairiomis žolelėmis ir, netgi – česnaku, gauname natūralų ir maistingą desertą, kuris padeda įveikti įvairius negalavimus.

Mociškių palivarko bityno skyriai yra Rambyno regioninio parko teritorijoje ir jo prieigose. Čia nevykdoma intensyvi žemės ūkio veikla, nėra pramonės įmonių, todėl surenkamas medus, žiedadulkės ir duonelė yra išskirtinės kokybės.

Sparčiai besivystančios maisto gamybos technologijos leido į medų pažvelgti kitaip. Atsiradus galimybei liofilizuoti (džiovinti šalčio pagalba) įvairias uogas, žoleles bei šaknis, pasitelkus žinomų fitoterapeutų rekomendacijas, gaminame įvairių skonių medaus desertus, kurie gali patenkinti ir išrankiausio gurmano poreikį.

Savo gaminius fasuojame įvairių tūrių stiklo taroje. Esame lankstūs, užsakovui pageidaujant, galime sukomplektuoti norimas dovanas ir supakuoti į popierines ar medines dėžutes su Jūsų logotipais.

Mociškių palivarko bityno produkcijai suteiktas Nacionalinės kokybės produkto sertifikatas.

 

 

 

Mūsų produktų galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje mociskiupalivarkas.lt, skanėstų parduotuvėlėse arba atvykę į Mociškių palivarko ūkį.

Tiekėjas: Mociškių palivarko ūkis, Jūros g. 12, Mociškių k., Pagėgių r.

Saugoma teritorija: Rambyno regioninis parkas

Užsakyti: +370 699 85151, +370 652 90229, sigitas.stonys@gmail.com

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais. 

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.