Medžio drožimo edukacijos – amatininkas Gediminas Kairys

Zarasų rajone daugelis pažįsta Degučių kaime gyvenančius medžio drožėją, tautodailininką – senojo šaukščiaus, kubilininkystės, stalystės ir žaislininkystės amatų puoselėtoją Gediminą Kairį, kuriam talkina ir žmona Rita Kairienė.

Ieškant naujų pomėgių sau bei norint susipažinti su įdomiais žmonėmis, nuvykite į Degučius. Su medžio drožėjais, tautodailininkais, Rita ir Gediminu Kairiais laikas tikrai neprailgs, o nepastebimai pralėks. Tautinio paveldo sertifikatą turintys bei tęsiantys senąsias drožimo tradicijas amatininkai suteiks galimybę kiekvienam pažinti medžio drožybos įrankius, medienos rūšis, drožybos technikas. Be abejo, tautodailininkai suteiks galimybę ir ką nors išsidrožti. Be to, atvykę į Kairių dirbtuves išgirsite šypsenų lydimą tautodailininkų moto: „Susirask mėgstamą veiklą ir niekada gyvenime tau nereikės dirbti“. Svečiuodamiesi Gedimino ir Ritos kairių dirbtuvėse tikrai išvysite, kaip drožiamas šaukštas, nes anot Gedimino Kairio, tai svarbiausias daiktas žmogaus gyvenime lydintis jį nuo gimimo iki mirties.

 

Tiekėjas: Gediminas Kairys, Liepų 18, Degučiai, Zarasų r.

Užsakyti: +370 686 61174, saukstumedis@gmail.com

Saugoma teritorija: Gražutės regioninis parkas

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.