Liktarynės amatų dirbiniai

Tradiciniai amatai – gijos, leidžiančios užsiauginti savo šaknis, rasti savo vietą po saule. Dabar, kaip ir kadaise, galime savo rankomis nusiausti dovanojimui juostas, išrašydami jas stebuklingais raštais, pasidabinti namus šiaudiniais sodais, į kuriuos pasikviestume protėvius, laukdami šviesos galime surišti šiaudinę saulę, eglės žaislelių, ar įvairiausiais būrimais, ypač kalendorinių švenčių metu, praskleisti nežinomybės užsklandą ir sužinoti, kas laukia sukantis metų ratui.

Tradicinių amatų meistrė Loreta gali atvykti pas Jus su rugių pėdu, siūlais ir įrankiais ir išmokyti susirišti šiaudinį sodą, saulytę, latvišką suktuką ar eglės žaislelius, nusiausti burtomis ar nusipinti tradicinę juostelę.

Užsiėmimo laikas – apie 3 ak. val.

Kaina: 100 eur. 4 asm. + kuro išlaidos

Visus šiuos dirbinius (saulytę, sodą, suktuką, žaislelius) gali Jums surišti ir meistrė – būtinas išankstinis užsakymas.

Kaina: nuo 50 eur.

Taip pat galima įsigyti vytinių juostų audimo įrankių – burtų, pagamintų iš ąžuolo, uosio ar klevo medienos. Būtina išankstinė registracija.

Kaina: 1 vnt. nuo 1,50 iki 2,10 eur.

Rengiate vakarėlį ir norite išsiburtukauti? Liktarynės amatų meistrė Loreta gali atvykti pas jus, ir, dėliodama jūsų lemties ženklą, perskaityti jūsų lemtį – kas laukia artimiausiu metu, kas trukdys eiti pirmyn, o kas padės. Taip pat burtos, metant jas ant žemės, gali atsakyti į jums rūpimą klausimą. 

Kaina: 1 val. – 100 eur.

Loretos Lichtarovičienės sodyba (Liktarynė) tikra gyvosios gamtos ir ramybės oazė, kurioje darnoje su gamta gimsta rankų šilumos ir geros energijos pripildyti šiaudiniai sodai, saulutės, žvaigždės, liktariukai, suktukai, vytinės ir pintinės juostos, veltiniai kilimai ir tikro vaško žvakės (Liktariukai). Čia auginami sodams reikalingi rugiai, gaminami vytinių juostų audimo įrankiai „burtos“.

Loreta rengia mokymus ir kviečia visus besidominčius senaisiais tradiciniais amatais išmokti patiems susirišti savo sodą, nusiausti suktuką, pintinę ar vytinę juostelę, ar apyrankę, pasigaminti kalėdinių eglės puošimo žaislų, skambinti kanklėmis, ar išsiburti stebuklingosiomis burtomis.

Tiekėjas: Loreta Lichtarovičienė

Saugoma teritorija: Neries regioninis parkas

Užsakyti: https://www.facebook.com/liktarynes.amatai; loreta.etno.muzika@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/liktarynes.amatai ir https://www.facebook.com/SodaiSodaiLeliumoj 

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.