Liktarynės amatų dirbiniai Advento metui

Adventas – kupinas paslapčių ir laukimo laikas. Tai metas, kuomet laukdami Kalėdų stebuklo darėme viską, kad tik nulemtume geresnę ateitį – audėme dovanojimui juostas, išrašydami jas stebuklingais raštais, dabinome namus sodais, į kuriuos kvietėme protėvius, laukdami šviesos rišome šiaudinę saulę, įvairiausiais būrimais stengėmės praskleisti nežinomybės užsklandą ir sužinoti, kas laukia pradėjus sukti naują metų ratą.

Tradicinių amatų meistrė Loreta gali atvykti pas Jus su rugių pėdu, siūlais ir įrankiais ir išmokyti susirišti šiaudinį sodą, saulytę, latvišką suktuką ar eglės žaislelius, nusiausti vytinę juostelę.

Užsiėmimo laikas – apie 3 ak. val.

Kaina: 100 eur. 4 asm. + kuro išlaidos

Visus šiuos dirbinius (saulytę, sodą, suktuką, žaislelius) gali Jums surišti ir meistrė – būtinas išankstinis užsakymas.

Kaina: nuo 50 eur.

Taip pat galima įsigyti vytinių juostų audimo įrankių – burtų, pagamintų iš ąžuolo, uosio ar klevo medienos. Būtina išankstinė registracija.

Kaina: 1 vnt. nuo 1,50 iki 2,10 eur.

Rengiate Kalėdinį vakarėlį ir norite išsiburtukauti? Liktarynės amatų meistrė Loreta gali atvykti pas jus, ir, dėliodama jūsų lemties ženklą, perskaityti jūsų lemtį – kas laukia artimiausiu metu, kas trukdys eiti pirmyn, o kas padės. Taip pat burtos, metant jas ant žemės, gali atsakyti į jums rūpimą klausimą. Juk Adventas – pats tinkamiausias metas visokiausiems būrimams.

Kaina: 1 val. – 100 eur.

Loretos Lichtarovičienės sodyba (Liktarynė) tikra gyvosios gamtos ir ramybės oazė, kurioje darnoje su gamta gimsta rankų šilumos ir geros energijos pripildyti šiaudiniai sodai, saulutės, žvaigždės, liktariukai, suktukai, vytinės juostos, veltiniai kilimai ir tikro vaško žvakės (Liktariukai). Čia auginami sodams reikalingi rugiai, gaminami vytinių juostų audimo įrankiai „burtos“.

Loreta rengia mokymus ir kviečia visus besidominčius senaisiais tradiciniais amatais išmokti patiems susirišti savo sodą, nusiausti suktuką, vytinę juostelę ar apyrankę, pasigaminti kalėdinių eglės puošimo žaislų, skambinti kanklėmis ar išsiburti stebuklingosiomis burtomis.

Tiekėjas: Loreta Lichtarovičienė

Saugoma teritorija: Neries regioninis parkas

Užsakyti: https://www.facebook.com/liktarynes.amatai; loreta.etno.muzika@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/liktarynes.amatai ir https://www.facebook.com/SodaiSodaiLeliumoj 

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.