,,Keliauk su Dalia“

Dalia Vaitukaitienė – didelę patirtį sukaupusi Zarasų krašto gidė. Ekskursijas veda po Zarasų rajoną dviračiais, pėsčiomis, baidarėmis, didelėms ir mažoms įvairaus amžiaus grupėms. Taip pat teikiamos konsultacijos dėl nakvynės ir maitinimo paslaugų Zarasų rajone, maršruto sudarymo. Ekskursijos vedamos lietuvių ir rusų kalbomis. Anot gidės Dalios, keliauti galima labai įvairiai: dieną ar naktį, vienam ar su draugais, pėsčiomis ar ,,su ratais“ ir t.t. O jei keliauji su vietiniu gidu, tai visos kelionės ar žygiai yra ir įdomios, labiau saugios ir tiksliai suplanuotos. 

Keliaudamas po kalvotąją Aukštaitiją pamatai, kad kiekvienas miestelis čia turi savitą veidą, suformuotą savos istorijos, gamtos bei vietos žmonių. Įdomu pamatyti kaip gyvena žmonės ,,unt ta liepta‘‘, ,,unt tas Zalvės‘‘ ar ,,unt Sartų‘‘, kur slepiasi žaltys Vyžas, kur giedojo ir meldėsi Strazdelis, kur dunkso sala, lyg mažytė Lietuva iš paukščio skrydžio. O kur yra laimingų žmonių miestas, ar žinai? Nors viskam aplankyti vienos dienos tikrai neužteks, gidė Dalia kviečia susipažinti bent su labiausiai dominančiomis vietomis.

Tiekėjas: Dalia Vaitukaitienė, Vasaknų g. 3, Šlapių k., Dusetų sen., Zarasų r.

Užsakyti: +370 698 29669, dalia.vaitukaitiene@gmail.com

Saugoma teritorija: Sartų ir Gražutės regioniniai parkai

Svetainė: https://keliauksudalia.weebly.com/

Facebook: https://www.facebook.com/keliauksuDalia/

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.