Kavinė – sodyba ,,Viliošiai“

Kavinė-sodyba ,,Viliošiai įsikūrusi Akmenės rajone, Viliošių kaime. Kaimiško stiliaus pastatas, apsuptas įstabaus grožio gamtos, padės jums atsiriboti nuo kasdienio skubėjimo bei rutinos. Jaukios medinės pavėsinės, kriokliai, tvenkinys su beždžionių tilt, bei apžvalgos bokštas sudomins vyresniuosius, o vaikų žaidimų aikštelės su tarzano lynu lauke ir jaukia erdve viduje, bei įspūdingo dydžio batutas tikrai patrauks mažųjų mūsų lankytojų dėmesį. 

Platus ir nuolat atsinaujinantis dienos pietų ir pagrindinis meniu, jums pasiūlys visko nuo užkandžių iki desertų, rasite ką užsisakyti, net jei esate vegetaras ar veganas. 

,,Viliošiai‘‘ – ideali vieta ne tik trumpam apsilankymui, bet ir įsimintiniausių gyvenimo švenčių šventimui. Įvairaus dydžio ir stiliaus salės bei jaukūs nakvynės kambariai ir nameliai, o ką jau kalbėti apie atgaivą lauke įrengtame kubile – burbulinėje vonioje, kuria vienu metu gali mėgautis net 12 žmonių.

Iš toliau atvykusiems siūlome pas mus apsistoti jaukiai įrengtuose nameliuose arba kambariuose. Apgyvendiname ir darbuotojų grupes, taikome nuolaidas gyvenantiems daugiau nei vieną parą.

„Su malonumu Jūsų laukiame kasdien, o savaitgaliais – jus pasitiksime ir su gyvos muzikos vakarais. Jūsų pageidavimu, mes atvykstame ir maistą, bei visą būtiną inventorių, patiekiame ir Jūsų pasirinktoje vietoje.“ – sako sodybso šeimininkai.

Tiekėjas: Kavinė-sodyba ,,Viliošiai“, Viliošių k., Akmenės raj.

Saugoma teritorija: Ventos regioninis parkas

Užsakyti: info@viliosiai.eu, 868317339

Svetainė: https://www.viliosiai.eu/

Facebook: VILIOSIAI

Instragram: Kavinė – sodyba ,,Viliošiai“

 

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.