Kaimo turizmo sodyba „Sartakampis“

Kaimo turizmo sodyba „Sartakampis“ įsikūrusi ramioje vietoje ant Sartų ežero kranto. Tai nuostabi vieta šeimos ir draugų susitikimams, vestuvėms, stovyklų organizavimui, gimtadieniams, krikštynoms ir kitoms šventėms. Ieškantiems ramaus poilsio gamtoje – „Sartakampis“ taip pat yra puikus pasirinkimas.

Erdvioje, daugiau nei 3,5 ha, teritorijoje įrengti jaukūs poilsio namai, pirtis, lauko pavėsinės. Šventes galėsite švęsti pobūvių salėje, talpinančioje iki 60 žmonių.

„Sartakampyje“ netrūksta veiklos – galėsite plaukioti valtimis ar baidarėmis, žaisti tinklinį, futbolą, stalo tenisą ar kitus stalo žaidimus, atsipalaiduoti pirtelėje bei kubile ar tiesiog šauniai leisti laiką draugų kompanijoje. Žiemos metu labai smagu žvalgyti apylinkes slystant slidėmis per užšalusį Sartų ežerą. Sodyboje įrengta vaikų žaidimo aikštelė suteiks džiaugsmo Jūsų vaikučiams. Mėgstantys žvejoti taip pat nenusivils, juk Sartų ežeras yra vienas žuvingiausių Lietuvoje.

Esant poreikiui pasirūpinama Jūsų maitinimu bei aptarnavimu. „Sartakampis“ svečius priima ištisus metus!

Užsakyti: +370 610 18399, info@sartakampis.lt 

Tiekėjas: Kaimo turizmo sodyba „Sartakampis“, A. Strazdo g. 2C, Margėnų k., Kriaunų sen., Rokiškio r.

Saugoma teritorija: Sartų regioninis parkas

Svetainėhttps://sartakampis.lt/

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais. 

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.