Kaimo turizmo sodyba „Beržoro pakrantė“

Sodyba „Beržoro pakrantė“ yra įsikūrusi prie pat Beržoro ežero ir turi „Žemaitijos nacionalinio parko produkto ženklą“. Svečiai turi puikią galimybę apsistoti jaukioje sodyboje su nuostabiais vaizdais.

Ši vieta tinka tiek šeimoms arba kompanijoms, tiek ir poroms. Be to, mielai priimame gyvūnus ir suteikiame jiems pilną laisvę. Mūsų sodyboje galite pasinaudoti tiek aktyviomis pramogomis, tiek ramiai praleisti laiką Beržoro pakrantėje ir pasiplaukioti valtimi, o vakare galite atsipalaiduoti pirtyje esančioje sodyboje.

Sodyboje Jūsų laukia privatumas, jaukumas, švara, šaunus aptarnavimas ir kiti patogumai, kurie užtikrins Jūsų viešnagę.

Vakare galima užsisakyti pirtį ir kubilą.

Beržoras – senas kaimas, minimas nuo XV a., valstybės saugoma kultūros vertybė. Bažnytkaimis yra išsaugojęs tradicinį kraštovaizdį, įdomus ir sakralinės architektūros vertybėmis. Beržoro bažnyčia, pastatyta 1746 m., – vienas seniausių medinių sakralinės architektūros pastatų Lietuvoje. Šventoriuje yra senosios Platelių parapijos kapinės, kuriose palaidota nemažai žymių žmonių. Tai vienos senesnių kapinių Lietuvoje. 1759–1760 m. Beržore buvo pastatyta 14 medinių Kristaus Kryžiaus kelio koplyčių – Kalvarijos kelio stočių, kurios XX a. VII dešimtmečio pradžioje buvo nugriautos; dabar atstatytos. Kaime gausu atstatytų arba išlikusių koplytėlių, kryžių ir koplytstulpių.

Netoliese Jūs galite aplankyti: Šaltojo karo ekspoziciją (8,5km); Žemaitijos nacionalinio parko lankytojų centre esančią ekspoziciją „Žemaitijos žemės slėpiniai“ (1,3km); Siberijos apžvalgos bokštą (900m); Plateliu ežero apžvalgos aikštelę (3km).

Tiekėjas: Sodyba „Beržoro pakrantė“, Gaso g. 14, Beržoro k., Platelių sen., Plungės r.

Saugoma teritorija: Žemaitijos nacionalinis parkas

Užsakyti: +370 613 06300, +37061533462, berzoro.pakrante@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/berzoro.pakrante/

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais. 

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.