Arbatos ir maistažolių milteliai iš „Jūratės gamtos laboratorija”

Žolelių arbatos nuo 3 eur. ir maistažolės (natūralūs augalų milteliai) nuo  3,50 eur.

Jūratė apie savo gaminius sako: „Visada jaučiau ypatingą  potraukį gamtai. Kadangi esu gamtininkė, buvau gerai išstudijavusi liaudies mediciną. Arbatų ruošimas šiuo metu yra vienas iš svarbiausių mano užsiėmimų. Galvoju, kad žolelių arbatos yra išskirtinės, tinkamai paruoštos ir suderintos, labai natūralios ir originalios, niekur nematytos ir negirdėtos. Arbatų mišiniai gaminami pagal mano pačios sukurtus receptus, žolelės aukščiausios kokybės, gerai ir teisingai išdžiovintos.”

Tiekėjas: „Jūratės gamtos laboratorija”

Pristatymas: Gaminiai siunčiami į kitus miestus naudojantis „Lietuvos pašto” paslaugomis

Saugoma teritorija: Aukštaitijos nacionalinis parkas

Užsakyti: +370 658 99129, jurate.pusinskiene@gmail.com

Facebookwww.facebook/juratesgamtoslaboratorija

Arbatos

Žolelių arbatos skirtos žmonių sveikatinimui bei šventinei nuotaikai sukurti: ,, Magiškoji”, ,,Šventiniai linkėjimai”, ,,Energijos pliūpsnis”, „Antivirusinė“.

Kaina: 50g pakelis smulkintos arbatos mišinio – 3 eur.

Užsakyti: +370 658 99129, jurate.pusinskiene@gmail.comwww.facebook/juratesgamtoslaboratorija

 

Natūralūs maistažolių milteliai

Natūralūs maistažolių milteliai naudojami kaip organizmo papildai. Jie gaminami iš augalų lapų, vaisių, sėklų, šaknų, papildo mūsų organizmą natūraliais, nesintetintais vitaminais, mineralais ir mikroelementais. Augalų milteliai yra unikalus produktas, natūralus gamtinių išteklių šaltinis, kurio poveikis mūsų organizmo ląstelėms teikia didelę naudą.
 
 
ŽALIEJI MILTELIAI- gaminami iš augalų lapų. Chlorofilo, geležies, vit.A, mineralinių druskų ir mikroelementų šaltinis, gerina kraujo sudėtį, valo sąnarius.
 
Kaina:  30g – 3,50 eur.
 
 
 
 
 
 

ŠAKNŲ MILTELIAI- gaminami iš augalų šaknų, detoksikuoja kraują, valo kepenis, gausu vit.E, A, C, turi geležies, magnio.
 
Kaina:  30g – 3,50 eur.
 
 
 
 
 

RAUDONIEJI MILTELIAI- gaminami iš augalų vaisių,stiprina širdies, kepenų veiklą, mažina skydliaukės aktyvumą, gausu vitaminų C, PP, K, B1, B2, mikroelementų, kalcio, fosforo, kalio, magnio.
 
Kaina:  30g – 3,50 eur.
 
 
 

 
ORANŽINIAI MILTELIAI- gaminami iš augalų sėklų, vaisių, veikia kaip antioksidantas, stabdantis senėjimą, stiprus medžiagų apykaitos stimuliatorius, vitaminų šaltinis, sudėtyje yra šaltalankių uogų.
 
Kaina:  30g – 3,50 eur.
 
 
 
 

SPYGLIUOČIŲ MILTELIAI- gaminami iš pušų spyglių, sėklų, svarainių vaisių, normalizuoja kraujotaką, stiprina imunitetą, tinka žmonėms su žemu kraujo spaudimu, šąlančiomis galūnėmis, beta karotino ir vit.C šaltinis.
 
Kaina:  30g – 3,50 eur.
 
 
 
 

EŽIUOLĖS MILTELIAI- gaminami iš visų ežiuolės augalo dalių, puikus imuninės sistemos stimuliatorius, tonizuoja, aktyvuoja baltojo kraujo kūnelių funkcijas, apsaugo kvėpavimo takus nuo infekcijos.
 
Kaina:  30g – 3,50 eur.
 
 
 
 

MĖLYNIEJI MILTELIAI- gaminami iš mėlynių uogų, topinambų gumbų, reguliuoja medžiagų apykaitą, gerina kasos funkcijas, turi daug inulino, kuris mažina cukraus kiekį kraujyje, pektinų, A, B grupės vitaminų, padeda gerinti akių tinklainės kraujotaką.
 
Kaina:  30g – 3,50 eur.
 
 
 

KARTIEJI MILTELIAI- gaminami iš kiečių šeimai priklausančių augalų, bitkrėslės žiedynų, valo žarnyną, išvaro parazitus, tonizuoja, gerina virškinimą ir medžiagų apykaitą.
 
Kaina:  30g – 3,50 eur.
 

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *