Janinos Milašienės ekologinio bitininkystės ūkio produkcija

Janinos Milašienės ekologinis bitininkystės ūkis tai smaližiams ir smalsuoliams atvira sodyba, esanti Gražutės regioniniame parke, Pagrandų kaime.

Daugiau nei 50 metų gyvuojantis ūkis (įkurtas dar Janinos Milašienės tėvo) ypatingas tuo, jog jis yra vienoje vietoje. Šiandien šiame ūkyje yra net 64 bičių šeimos. Šios įsikūrusios nuo seno įprastuose Dadano aviliuose, kurie žiemos metu sutvarkius lizdus yra apšildomi specialiomis pagalvėmis. Tik prieš 15 metų ekologinio ūkio statūsą gavęs Janinos Milašienės bitininkystės ūkis suklestėjo dalyvaujant Lietuvos kaimo plėtros programose. „Džiugu, kad ES parama padeda puoselėti ūkį, o kokybišką medų gali įsigyti daugiau žmonių“. Dėl šios priežasties Janina Milašienė neiškelia medaus kainos iki aukštumų ir parduoda skanėstą klientams prieinama kaina.

Janinos Milašienės 64 bičių šeimos medų neša tik iš pievų ir miško augalų, todėl ir prekiaujama tik trijų rūšių medumi: pavasario, vasaros ir rudens. Daug kam patinka viržių ir lipčiaus medus – tamsus, labai švelnaus skonio. O štai pavasarinis – labai šviesus. Jis specifinio skonio, nes surinktas iš pienių ir žydinčių obelų. Šis medus greitai kristalizuojasi. Kokybiškas medus fasuojamas į įvairios talpos stiklainiukus, ant kurių yra etiketės su ūkio rekvizitais. Populiariausias kiekis tarp pirkėjų – 1 kg medaus.

Tiekėjas: Janinos Milašienės ekologinis bitininkystės ūkis, Pagrandų k., Salako sen., Zarasų r.

Saugoma teritorija: Gražutės regioninis parkas

Užsakyti: +370 621 99194

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.