Gido paslaugos kaimo turizmo sodyboje „Šilas“

Vedamos ekskursijos po Dzūkijos nacionalinį parką ir žygiai pėsčiomis gamtos takais.

Ekskursijos: Vykstant į ekskursiją aplankoma Merkinė – miestelis su gilia istorine praeitimi, įsiterpęs Nemuno, Merkio, Stangės ir Straujos santakoje. Čia susitinka panemunių, gruntiniai ir šiliniai dzūkai, čia kryžiuojasi didieji istoriniai keliai iš Vilniaus į Varšuvą, iš Kauno į Gardiną. Merkinėje galėsite aplankyti Vinco Krėvės – Mickevičiaus paminklą, Kryžių kalnelį žuvusiems už laisvę Merkinės apylinkėse, Merkinės Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčią,  piliakalnį, nuo kurio pasigrožėsite Merkio ir Nemuno santaka bei apžvalgos bokštą. Nukeliaujama į Liškiavą, aplankoma bažnyčia ir jos rūsiai, vienuolynas, piliakalnis ir alkakalnis, Panaros pilnų namų bendruomenė su ekologinių vaistažolių ūkiu. Keliaujant į šilinių dzūkų pusę, aplankomas Čepkelių raistas, didžiausias kaimas Lietuvoje – Marcinkonys, etnografinis Zervynų kaimas, drevinės bitininkystės muziejus Musteikoje.

Žygiai pėsčiomis: Poilsis gali būti ir aktyvus. Galima keliauti pasirinktu maršrutu per miškus, paupius, pelkutes  ir paežeres pėsčiomis, atskleidžiant Dzūkijos krašto grožį, mėgaujantis jo gamta, retaisiais augalais, skraidančiais vabzdžiais ir paukščiais. Žiemos metu, šiuos maršrutus galima įveikti su slidėmis.

Kainos: Gido paslauga 30 eurų / valanda

Tiekėjas: Sodyba „Šilas”, Maksimonių k., Merkinės sen., Varėnos r.

Saugoma teritorija: Dzūkijos nacionalinis parkas

Užsakyti: +370 616 52606, laimamer@yahoo.com

Svetainėhttp://www.sodybasilas.lt

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.