Ekologiškos Jadvygos Balvočiūtės žolelių arbatos

Ūkininkės ir vaistininkės Jadvygos Balvočiūtės ekologiniame ūkyje (laukuose ir ekspozicijoje) auginami ir natūraliose augimvietėse renkami ir šiame ūkyje perdirbami vaistiniai, maistiniai ir aromatiniai augalai.

Žmonės nuo neatmenamų laikų gyveno gamtos apsuptyje, veikiami augalų. Senovėje reikalingus augalus padėjo surasti instinktai. Yra žinoma, kad ir sergantys gyvūnai instinktyviai ieško augalų, kurie gali jiems padėti, susirgę kartais ima ėsti tuos augalus, kuriuos būdami sveiki apeina. Žmonės kaupė patyrimą ir žinias apie augalus. Augalai buvo maisto šaltinis, medžiaga techninėms reikmėms, augalais žmonės gydėsi ir naudojo juos įvairioms apeigoms. Dalį augalų žmogus ėmė kultivuoti. Kai kurie augalai ir žinios patekdavo iš kitų, tolimesnių kraštų. Atsirado įvairi arbatų vartojimo kultūra. Ilgainiui iš sukauptų žinių ir jų sandūros su kitais mokslais susiformavo įvairios mokslo šakos ir disciplinos, susijusios su augalų vartojimu ir sveikata.

Jadvygos žolelių arbatos – tai nuostabi galimybė praktiškai susipažinti su turtingu Lietuvos augalų pasauliu, pajusti jų poveikį kūnui ir sielai, pasigėrėti gamtos kvapais ir arbatų spalvų gama.

Teikdami pirmenybę ekologiškam produktui jūs ne tik rūpinatės savo sveikata. Jūs skatinate gamintojus tausoti gamtą, prisidedate prie biologinės įvairovės ir gražaus kraštovaizdžio išsaugojimo, darnaus žmogaus būvio su gamta ir pagarbos ateinančių kartų lygioms teisėms į švarią aplinką.

Ekologiškos žolelių arbatos ruošiamos iš daugiau kaip 120 augalų rūšių. Visos žolelės yra ekologiškos: išaugintos šiame ūkyje arba surinktos iš sertifikuotų ekologiškų natūralių plotų. Visas paruošimo procesas nuo džiovinimo iki pakavimo vyksta mūsų ūkyje. Jas ruošia patyrę darbuotojai.

Jadvygos Balvočiūtės ūkis – vienas iš Gero ūkininko čempionato ambasadorių.

Tiekėjas: Ūkininkės – vaistininkės Jadvygos Balvočiūtės ūkis

Adresas: Virvytės g. 27, Gyvolių k., Mažeikių raj., Lietuva LT-89483

Darbo valandos:

  • Pirm.- Ketv. 08.00-17.00
  • Penktad. 8.00-15.45
  • Pietų pertrauka: 12.00-12.45

Saugoma teritorija: Ventos regioninis parkas

Pasiteirauti  (+370) 670 26810

Užsakyti: (+370) 443 31081, El.p.: info@jadvyga.lt

Svetainė: https://www.jadvyga.lt/ 

Facebook: Jadvygos žolės

 

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.