Edukacijos apie lietuvininkų valgius ir bičių produktus – UAB „Agrūnė“

Laukiame Jūsų Mociškių palivarko sodyboje, kur sužinosite ruošimo ypatumus ir paragausite tradicinių Mažosios Lietuvos patiekalų. Patiekalai ruošiami iš Rambyno regioniniame parke ir jo prieigose išaugintų produktų pagal senąsias receptūras ir šio krašto vieninių gyventojų iš kartos į kartą perduotą patirtį.


Edukacinė programa „Lietuvininkų valgių ypatumai“

Patieksime tradicinį lietuvininkų šiupinį bei vieną iš kuchenų – štrudelį su ąžuolo gilių kafija. Čia Jūs sočiai pavalgysite bei sužinosite apie tradicinį lietuvininkų maistą, gėrimus, jų gaminimo ypatumus, skirtumus ir panašumus su žemaičių, lietuvių bei vokiečių patiekalais. Išbandysite kafijos gamybos subtilybes. Išgirsite kokiomis priemonėmis naudojosi šio krašto gyventojai medžiodami meškas.

Edukacijos trukmė – 1,5-2 val.


Edukacinė programa „Bičių produktų degustacija Mažojoje Lietuvoje“

Mociškių palivarko bityno bitininkas Jums papasakos apie bičių gyvenimą, bitininkystės istoriją, medų, bičių produktus ir jų poveikį žmogaus organizmui. Tai neįkainuojama gyvenimiška pamoka apie maistingus ir vaistingus bičių produktus. Edukacijos metu susipažinsite su realiu bičių gyvenimu, skirtingų tipų aviliais nuo kelminio iki daugiaaukščio. Išmoksite atskirti bičių motinėlę, bitę darbininkę ir traną. Degustuosite įvairių rūšių medaus, sužinosite skirtumus. Ragausite bitučių „kramtomos gumos“. Pasigaminsite natūralaus vaško žvakutes, kurias parsivešite kaip lauktuves iš Mažosios Lietuvos.

Edukacijos trukmė apie 1,5 val.


Priimamos įvairaus amžiaus grupės nuo 20 žmonių.

Būtinas išankstinis suderinimas.

Tiekėjas: UAB „Agrūnė“, Jūros g. 12, Mociškiai, Pagėgių r.

Saugoma teritorija: Rambyno regioninis parkas

Užsakyti: +370 652 90229, mociskiupalivarkas@gmail.com

Svetainėmociskiupalivarkas.lt

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais. 

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.