Baidarių nuomos bei apgyvendinimo paslaugos pas Artūrą Svirnelį

Mūsų kelias veda į Dzūkiją, gamtos grožiu garsėjantį kraštą, kur nuo gryno oro svaigsta galva. Zervynos – etnografinis ir vienas gražiausių Dzūkijos kaimų, garsėjantis savo paminklinėmis sodybomis.

Baidarių nuoma: Ūla – viena vaizdingiausių Lietuvos upių, pasižyminti įspūdingais skardžiais bei kilpomis, jos ilgis 84 km. Zervynos randasi Ūlos maršruto pusiaukelėje, aplink upę įrengta nemažai stovyklaviečių, todėl yra labai patogu planuoti 2-jų, 3-jų dienų žygius baidarėmis. Jūs atvykstate į Zervynų kaimą, o mes Jus su baidarėmis mikroautobusu vežame į pasirinktą maršruto pradžią ir parvežame pabaigus žygį. Esant poreikiui transportuojame ir Jūsų daiktus.

Sodybos nuoma: Pas mus rasite seną lankytojams priimti pritaikytą sodybą ir prie jos – restauruotą senovinę dūminę pirtį. Sodyba neturi jokių techninių patobulinimų, tai idealus prieglobstis tiems, kas norėtų trumpam pabėgti nuo civilizacijos.

Dūminės pirties nuoma: Pirtis yra suręsta naujai, tačiau tiksliai pagal senosios pirties matmenis ir technologiją. Vienintelis ,,patobulinimas” – 2 užmaskuotos elektros lemputės kampuose. Krosnis, o tiksliau ,,krūsnis” – tai paprasta akmenų krūva, kurią kaitina apačioje kūrenamos malkos. Dūmai išsisklaido per duris ir lubų angą, o pirtyje jaučiamas tik romantiškas dūmo kvapas. Šią pirtį siūlome aplankyti kaip istorinę įžymybę, kad pajustumėte kaip pėrėsi mūsų senoliai. Pora žingsnių nuo pirtelės teka Ūla – ko gero garsiausia ir labiausiai pamėgta turistų Dzūkijos upė.

Kitos paslaugos:

  • Maitinimas – pagal žmonių pageidavimą atvežame maistą iš kavinės
  • Dviračių nuoma
  • Edukacinės pamokėlės
  • Gido paslaugos
  • Pirtininko paslaugos

Tiekėjas: Baidarių nuoma Zervynose, Ūlos g. 44, Zervynų k., Varėnos r.

Saugoma teritorija: Dzūkijos nacionalinis parkas

Užsakyti: +370 687 50826, baidares.zervynose@gmail.com

Svetainė: http://baidareszervynose.lt/

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.