Sodyba „Po vienu rūmu“

Sodyba įsikūrusi Dieveniškių istorinio regioninio parko etnokultūriniame draustinyje, Grybiškių kaime. Sodybos „Po Vienu Rūmu“ įdomybė – sena dzūkiška pirkia su išsaugotu autentišku interjeru. Šioje pirkioje kuriamas namų muziejus, kuriame galima apžiūrėti daugybę tradiciniame gyvenime naudotų rakandų. Ši pirkia unikali ir tuo, kad kadaise tai buvo ir gyvenamasis, ir ūkinis pastatas. Naujas namas, kuriame kviečiami apsistoti svečiai – pastatytas laikantis Dzūkijos tradicinės architektūros principų. Sodyba skirta šeimos, nedidelės draugų kompanijos ramiam poilsiui, pažintiniam turizmui. 

Kodėl Po Vienu Rūmu?

Tai ypatingas iš mūsų prosenelių atėjęs trobesių statymo būdas – sujungiant pirkią su tvartu po vienu stogu, vadinant tai „rūmu“.

Atkūrėme autentišką sodybą, kuri Jus pasitiks aukštais senoviniais slenksčiais, žemomis lubomis, o į gamtą galėsite žiūrėti ne tik būdami lauke, bet ir rymodami prie mažų langelių. Čia galėsite pasidairyti ir po mažąjį mūsų sodybos muziejų.

Sodyba papildyta ir šiuolaikiniais patogumais: trys miegamieji kambariai, 8 miegamos vietos, virtuvė, dušas, tualetas, pavėsinė, terasa, lauko sūpynės, šašlykinė, Wi-fi.  Namas ekologinis, rąstinis, šiltas ir jaukus, pripildytas alsuojančios senovės. Palei kiemą čiurlena Gaujos upelis, iki Poškonių tvenkinio 600 metrų.

Tiekėjas: „Po vienu rūmu“, Grybiškių k. 6, Poškonių sen., Šalčininkų r.

Saugoma teritorija: Dieveniškių istorinis regioninis parkas

Užsakyti: +370 612 39811, povienurumu@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/povienurumu

Muziejus

Sodyba

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.