Almos Rančienės medus

„AUKSO KORIAI“ – Almos Rančienės bitynas

Mes siūlome ekologiškus bičių produktus. Tai yra medus, bičių duonelė, bičių pienelis, žiedadulkės, pikis ir vaškas. Kad kiekvienas pirkėjas liktų patenkintas, siūlome daug įvairių medaus ir vaško gaminių (vaškinės žvakės, medus su pikiu, medus su bičių duonele, medus su žiedadulkėmis…). Mums labai svarbu, kad vartotojus pasiektų tik natūralūs, ekologiški ir su meile pagaminti produktai. Visą dėmesį skiriame jų kokybei, o ne kiekybei. Kiekvienas produktas yra surinktas ir paruoštas vartojimui su didele meile bei pagarba bitėms ir jas supančiai aplinkai.

Mūsų bitelės medų renka iš aplinkui esančių natūralių pievų ir miškų. Bityno vieta yra parenkama laikantis „Ekologinio bityno“ reikalavimų.

Mūsų šeimos bitininkavimo istorija prasidėjo beveik prieš šimtą metų, kai senelis dar jaunystėje įsigijo keletą bičių šeimų. Aš nuo vaikystės, kartu su seneliu, bėgdavau prie avilio padėti jam prižiūrėti biteles. Seneliui išėjus Anapilin, biteles ėmėsi prižiūrėti mano tėtis. Jis dar ir dabar bitininkauja.  Vėliau taip susiklostė gyvenimas, kad ištekėjau už vyro, kuris taip pat nuo jaunystės nesiskiria su bitėmis. Jis jaunystėje studijavo bitininkystę. Po studijų prižiūrėjo kolūkio bites. Kolūkiui iširus, nupirko bityną ir toliau jį prižiūrėjo. Mums sukūrus šeimą, abiejų pomėgis bitėms virto pagrindiniu darbu ir šeimos pragyvenimo šaltiniu. Mūsų vaikai nuo pat mažens jaučia didelę pagarbą bitėms ir neįsivaizduoja kasdienybės be jų surinktų gėrybių, nuo mažens jomis domisi ir jas labai myli.

Tiekėjas: Alma Rančienė, Lelijų g. 17, Birštonas

Saugoma teritorija: Nemuno kilpų regioninis parkas

Užsakyti: +370 686 66922, alma.maz@gmail.com

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.