Aktyvaus poilsio – gamtos turų organizavimas „LitWild“

Organizuoja ir veda žygius pėsčiomis, baidarėmis ir storais dviračiais Lietuvos ežerų krašte, Aukštaitijos regione.

„Miško takeliais“ komanda siūlo galimybę pabėgti iš betono džiunglių, patirti ryšį ir vienybę su gamta, pasimėgauti grynu oru. Jų žygiai atgaivina, atkuria energijos pusiausvyrą, stiprina sveikatą ir išvalo galvą. „Miško takeliais“ organizuoja tiek iš anksto suplanuotas, tiek ir paskutinės minutės atostogas – manome, kad nebūna nei per anksti, nei per vėlai planuoti pabėgimą į gamtą.

Tiekėjas: „LitWild“, Vilties g. 5a-1, Visaginas

Užsakyti: +370 696 23096, hello@litwildtravel.com

Saugoma teritorija: Gražutės regioninis parkas

Svetainė: https://litwildtravel.com

MB „Miško takeliais“ komandos veikimo principai:

ATSAKOMYBĖ

Didžiuojamės atsakingai organizuodami keliones po Lietuvos gamtą. Ką turime galvoje sakydami atsakingai? Kiek įmanoma, stengiamės užtikrinti, kad jūsų žygis teigiamai paveiktų vietinę gamtą, ekonomiką, ekologiją ir būtų naudingas vietiniams gyventojams. Norime, kad pamiltumėte Lietuvos gamtą ir tikruosius jos žmones jiems nepakenkiant. Taip pat remiame regioninius ir nacionalinius parkus įtraukdami savanoriškus lankytojo bilietus į mūsų žygių kainas.

VIETINIAI

Kiek įmanoma, naudojame viešąjį transportą ir siūlome apgyvendinimą vietinėse sodybose. Bendradarbiaujame su vietiniais meistrais ir organizuojame išskirtines dirbtuves ir pamokas. Šios patirtys jums leis išbandyti kažką naujo ir autentiško: galėsite patys išbandyti regiono kultūrą ir tradicijas, išmokti naujų būdų patirti gamtą ir gal net susipurvinti rankas!

SPECIALIAI PRITAIKYTI

Labai stengiamės pasiūlyti jūsų ieškomas patirtis. Todėl sukūrėme įvairius, skirtingos trukmės ir pobūdžio žygius. Tai reiškia, kad visuomet galime pasiūlyti kažką tinkamo kiekvienam – tiek šeimai su vaikais, tiek ir vienam keliautojui. Ir jei, dėl kokių nors priežasčių, nei vienas siūlomų žygių jums netinka, visuomet galime pritaikyti žygį jūsų poreikiams – tiesiog pasiteiraukite!

BE RŪPESČIŲ

Mūsų žygiai suplanuoti taip, kad jums nereikėtų niekuo rūpintis. Jums tereikia užsisakyti žygį, atvykti į išvykimo tašką Lietuvoje (arba pasinaudoti mūsų siūlomomis transportavimo paslaugomis) ir mėgautis poilsiu gamtoje. Mes planuojame maršrutus ir kitus užsiėmimus, užsakome nakvynę, organizuojame maitinimą ir dirbtuves, taip pat pasirūpiname kitais poreikiais ir klausimais.

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.