Akmenės jaunimo arbatos ir jų degustacijos su šypsena

Visuomeninės organizacijos „Akmenės jaunimas“ pagrindinė veikla yra arbatų gamyba. Organizacija siūlo išskirtinės kokybės produktus. Visos arbatų gamybai naudojamos žaliavos yra surinktos Akmenės krašto miškuose ir pievose arba išaugintos privačiose valdose. Siūlomi produktai – žolelių arbatos, prieskoniai, įvairūs pagardai, sėklos, kava, aliejus ir kt. – tai tik dalis asortimento.

Arbatos Šypsena – tai, kas daro gyvenimą gražesnį ir spalvingesnį

Organizacijos tikslas – būti gamtoje, domėtis augalais, studijuoti jų savybes, panaudojimą sveikatai stiprinti, mokytis ir mokyti, ypač vaikus ir jaunimą pažinti žoleles, saugoti jas, dauginti, teisingai rinkti, ruošti vaistingąsias ir aromatingas arbatas sau ir kitiems.

Arbatų degustacijos, edukacijos vaikams

Organizacijos būstinėje vyksta arbatų degustacijos ir pristatymai. Jais siekiama, kad vietiniai gyventojai ir svečiai susipažintų su organizacijos veikla ir gaminama produkcija. Vykdomi edukaciniai užsiėmimai vaikams, kurių metu mažieji patys gali pasigaminti arbatų iš išdžiovintų žolelių.

„Akmenės jaunimo“ pagamintų arbatų galima įsigyti fizinėje parduotuvėje (S. Daukanto g.10, Akmenė) ir elektroninėje parduotuvėjė „Arbatos šypsena“.

Tiekėjas: Visuomeninė organizacija „Akmenės jaunimas“
Adresas: S.Daukanto g.10, LT-8570, Akmenė

Saugoma teritorija: Ventos regioninis parkas

Užsakyti: +370 699 17983  Svetainė: https://www.arbatossypsena.lt/ El.p. akmenesjaunimas10@gmail.com

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.