Vaitukaičių bityno ,,Medūkis” medus ir kremas

Jau daugiau kaip 20 metų gyvuojantis Vaitukaičių bitynas vadovaujasi senaisiais bitininkystės metodais. Suvokdami bičių svarbą ekosistemoje, Vaitukaičiai pirmiausia galvoja apie bites bei jų išsaugojimą. Šiandien bitynas rinkai siūlo ne tik gryną, neperdirbtą multiflorinį medų, surinktą Rytų Aukštaitijoje ir pasižymintį turtingu skoniu, bet ir naujus produktus, sukurtus medaus pagrindu.

Vaitukaičiai turėdami nedidelį bityną atidžiai rūpinasi bitėmis. Toli nuo pramonės zonų ir didelių ūkių, mūsų aviliai randasi kruopščiai parinktose Rytų Aukštaitijos regiono vietose. Bitynas prižiūrimas pagal ES ekologinio ženklo reikalavimus. Sukimo proceso metu medus nemaišomas. Iš skirtingų vietovių atvežti koriai sukami atskirai, išpilstant naudojami skirtingi indai. Taip išsaugomas unikalus medaus skonis. Skirtingu metu išimtas medus taip pat niekada nemaišomas.

,,Visi žinom, kad medus yra saldus, tačiau jis puikiai tinka tiek prie salotų tiek prie mėsos. Viskas priklauso nuo gero recepto ir noro išbandyti kažką naujo“: https://medukis.lt/receptai

Užsakyti:  +370 698 29669; El. paštas: info.medukis@gmail.com; https://www.facebook.com/medukis

Pristatymas: siunčiame paštu ar per kurjerį į kitas Lietuvos vietoves.

Tiekėjas: MB „Vaitukaičiai“, Vasaknų g. 1-2, Šlapių k., Dusetų sen., Zarasų raj.

Saugoma teritorija: Sartų ir Gražutės regioniniai parkai

Svetainė: https://medukis.lt 

 

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *