Tradicinių švenčių organizavimas, gidas ir edukacijos Raseinių krašto istorijos muziejuje

Pasandravio istoriniame draustinyje – poeto Maironio tėviškėje, lankytojai supažindinami su vietos istoriniu kontekstu, pasitelkiant inovatyvius meninius sprendimus mezgama diskusija tarp lankytojo ir kultūros paveldo objekto. Sukurtos meninės instaliacijos „Pasandravio dvaras“, „Maironio tėvų namai“, atkuriančios Jono Mačiulio Maironio gimtinės dvaro ir prarastų poeto tėvų namų Bernotuose aplinką, aktualizuojančios poeto gimtinę ir tėviškę, video projekcijos svirnuose ir šulinyje – įdomi kultūrinio pažinimo aplinka, skatinanti domėtis paveldu ir jo istorija, ugdanti lankytojų kūrybiškumą.

Šiandien, Pasandravio istorinio draustinio aplinka, gyvuojanti formų bei spalvų gausybe, – ne tik kūrybiškai mąstančio žmogaus įkvėpimo šaltinis, bet ir idėjų bankas savitiems projektams atsirasti. Potyriais paremta pažinimo ir mokymosi aplinka smalsiems ir kūrybingiems lankytojams.

Tiekėjas: Raseinių krašto istorijos muziejus ir padaliniai: Pasandravio istorinis draustinis (poeto Maironio tėviškė), Betygalos muziejus, Muziejaus g. 3, Raseiniai

Saugoma teritorija: Dubysos regioninis parkas

Užsakyti: +370 428 51191, +370 428 51892, muziejus@raseiniai.lt

Svetainė: http://raseiniumuziejus.lt

Facebook: https://www.facebook.com/RKIMuziejus/

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *