Vido Sakalausko suvenyrai ir baldai iš ragų

Suvenyrai ir dovanos iš ragų – puikus pasirinkimas ieškantiems dovanos bet kuriai progai. „Tikiuosi, kad mano dirbiniai Jus sušildys, nuramins ir pradžiugins“, – sako žagarietis menininkas Vidas Sakalauskas.

Su meile ir rūpesčiu išrinkta dovana parodo ypatingą dėmesį, tad dovanos turi būti unikalios, išskirtinės, mielos tiek dovanojančiam, tiek gaunančiam. Rankų darbo dovanos iš natūralių ragų tiks įvairioms progoms: bus ir lauktuvės iš Lietuvos, ir subtili dovana, ir jaukus namų ar biuro akcentas, detalė interjerui papuošti. Tokios dovanos sušildys natūraliu ragų kaulo grožiu, o nepakartojama tekstūra primins gamtos unikalumą.

Ragų, kaip medžiagos suvenyrams ir baldams, populiarumas Lietuvoje yra apspręstas geografinės padėties. Dirbiniai iš ragų nuo neatmenamų laikų ima dominuoti Lietuvoje. Ragai naudojami gaminant įrankius, namų apyvokos reikmenis, baldus, dekoratyvines ir architektūrines detales, pasižyminčias savo natūraliomis ir ilgaamžiškomis savybėmis. Kintant gyvenimo sąlygoms, pakito kai kurių daiktų paskirtis. Jų funkcija liko tik dekoratyvinė – suvenyrinė. Bet tai ir gelbsti nuo išnykimo.

Ragai menininko Vido Sakalausko rankose atsirado daugiau kaip prieš dvidešimtį metų. Iš pradžių tai buvo paprasti darbeliai, vėliau prasidėjo ieškojimai, kūryba. Nuolatos ieškodamas kažko naujo, įdomaus, tinkamo savo darbais Vidas nori atskleisti nuostabų jų grožį.

Išskirtinių Vido dirbinių iš ragų kategorijoje – platus pasirinkimas originalių ir praktiškų gaminių: įvairūs pakabukai, segės, stalo įrankiai, dėžutės su įvairiomis taurėmis, žvakidės, sietynai, šviestuvai, toršerai, kitos nedidelės interjero detalės,  prabangūs krėslai, įvairūs baldai ir kt.

Suvenyrai, baldai iš ragų yra itin populiarūs dėl daugelį priežasčių. Visų pirma, jų estetinė išvaizda ir originalumas, pasižymintis spalvų ir tonų įvairove. Nepaisant itin unikalios ir gražios išvaizdos, šie dirbiniai yra itin patvarūs. Todėl įsigiję galite būti tikri, jog šie dirbiniai bus labai kokybiški ir tarnaus Jums itin ilgai ir taps Jūsų namų puošmenomis.

Išskirtinio stiliaus, vienetinių suvenyrų, baldų iš ragų įsigyti yra tikrai verta, nes jie gaminami ir pagal individualius Jūsų poreikius,  galėsite būti tikri, jog išmatavimai, išvaizda, dizainas bus tokie, kokių norėsite Jūs ir tik Jūs.

Menininkas Vidas Sakalauskas naudoja tik tauriojo elnio, briedžio, stirnino ragus, kurie randami miškuose arba perka iš veislynų. Gal kam pasirodys keista, bet Vido filosofija tokia: niekada nenaudoti nušauto žvėries ragų – medžioklės trofėjų. Jis užtikrina, kad laukiniai gyvūnai jo dirbiniams nebuvo nuskriausti.

Lietuviai – miško gėrybių naudotojų tauta, kuri visais metų laikais randa ką sau pasiimti iš miško – pavasarį miškus užplūsta žibuokliautojai, vasarą – uogautojai, rudenį – grybautojai,  žiemą –  žvėrių ragus renkantys žmonės. Sakoma, kad kas tokių stebuklingų ragų randa  – tam niekad netrūksta nei jėgų, nei pasitikėjimo savimi, nei šviesos.

Tiekėjas: Vidas Sakalauskas, Rengių g. 15, Žvelgaičių k. Žagarės sen., Joniškio r.

Saugoma teritorija: Žagarės regioninis parkas

Užsakyti: +370 611 44136

Reviews

Rita G. 30/06/2022
Susisiekite su VIdu tiesiogiai: +370 611 44136
Rita G. 30/06/2022
Susisiekite su Vidu tiesiogiai: +370 611 44136
Rita G. 30/06/2022
Susisiekite su Vidu tiesiogiai tel. +370 611 44136
Ramunas Matulevicius 19/02/2022
Sveiki,kokia kaina stikliukų?ar būtų galima pirkti 4vnt ar komplektai tik po 6?ar gruodžio albumas siuntimas
Ilona 12/08/2021
Ar turite taurių arba stikliukų? Kiek kainuoja? Jei reikia gaminti, kiek užyruktų
Eugenija Gedrimaite-Urbiene 06/04/2021
Labas vakaras, Gal būtų galima kur jūsų dirbinius apžiūrėti? Nes jūsų elektroninės parduotuvės nuorodos neatidaro kažkodėl. Žiūriu dovanų tėvams savo kažko nedidelio.

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.