Muzikiniai pasirodymai – Anykščių kultūros centro folkloro ansamblis „Valaukis“

Anykščių kultūros centro folkloro ansamblis „Valaukis“ vad. Regina Stumburienė, nuo 2017 m. savo paslaugas žymi regioninio parko produkto ženklu, pristatydamas aukštaitišką folklorą ar Anykščių krašto tradicinę kultūrą, ar A.Baranausko pasaulietiškas „svietiškas“ giesmes bei dainas, ar edukacinius renginius.

Kolektyvas susibūrė 1984 m. ir gyvuoja jau 36-erius metus. Vienas iš svarbiausių momentų ansamblio dainavime – A. Baranausko pasaulietiškos giesmės, tame tarpe ir A. Baranausko „Anykščių šilelis“, kuriam muziką sukūrė pats poetas, išmokė giedoti anykštėnę O. Kairienę, liepė gaidos neiškraipyti, giedoti taip kaip išmokino ir kitus taip mokyti. Jinai išmokė savo penkias skambiabalses dukras, o „Valaukis“, iš įrašų išmokęs, gieda tas giesmes visai Lietuvai.

Kolektyvas dainuoja liaudies dainas, romansus, ruošia įvairaus pobūdžio programas kalendorinėms šventėms, programas kartu su kanklininkių ansambliu „Laumakė“.

Esant reikalui, programą gali paruošti pagal poreikį.

Tiekėjas: „Valaukis“ – Anykščių kultūros centro folkloro ansamblis, Antano Baranausko aikštė 2, Anykščiai

Saugoma teritorija: Anykščių regioninis parkas

Užsakyti: Regina Stumburienė, +370 600 94459, r.saltyteakc@gmail.com

Svetainė: www.anyksciukc.lt

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais.

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.