Klubas „Žagarės Kentaurai“

Patyręs raitelis, treneris, žirgų augintojas, veterinaras Žagarės kentauras Vidmantas kviečia Jus smagiai praleisti laiką žirgų draugijoje. Vidmantas siūlo Jums individualias jojimo pamokas, edukacines ir terapines programas, šventines  fotosesijas, rengia seminarus apie žirgų treniravimą, organizuoja stovyklas, žygius ir iškylas gamtoje su žirgais.

Puikus ir turiningas laikas gamtoje su šeima, svaiginančios akimirkos nuostabioje ir draugiškoje aplinkoje su žirgais, nepakartojamos emocijos ir nauji potyriai! Pramogos  (ramus pasijodinėjimas, o gal tiesiog buvimas šalia žirgų, maitinimas, šukavimas, fotosesija ar pašėlęs lėkimas laukais) skirtos VISIEMS, pradedančiajam ir pažengusiajam, įvairaus amžiaus ir gebėjimų žirgų mylėtojui ir ne tik. Jojimas mažina raumenų skausmą ir įtampą, lavina judesių koordinaciją, pusiausvyrą. Sėdėjimas balne gerina laikyseną, stiprina nugaros raumenis. Ypač dažnai hipoterapija yra taikoma vaikams, turintiems tiek fizinę negalią, tiek psichologinių problemų – padidėja pasitikėjimas savimi, savarankiškumas, ugdoma atsakomybė.

Žirgai – tai grožis, nepakartojamos emocijos ir nauji potyriai. Vis daugiau žmonių suranda buvimo šalia žirgo džiaugsmą. Užtenka pasėdėti šalia, pasiklausyti tylaus rupšnojimo, pasigrožėti tobulomis šuoliuojančio žirgo formomis ir pasaulis nušvinta kitomis spalvomis.

Per ilgus tarnavimo metus, žirgas užėmė svarbią poziciją žmogaus gyvenime. Žirgas sukelia pagarbos, meilės bei susižavėjimo emocijas. Žmonės ne kartą įsitikino aštriu žirgo protu bei nuojauta, jo gebėjimu užmegzti nuoširdų ryšį. Žmonijos istorija yra neatsiejamai susijusi su šiais gražiais gyvūnais.

Tiekėjas: Klubas „Žagarės Kentaurai“, prezidentas Vidmantas Staškevičius, Liepų g. 14, Žagariškių k. Žagarė, Joniškio r.

Paslaugos: Pramogos su žirgais, jodinėjimo pamokos, poilsio stovyklos su jojimo pamokomis ir užsienio kalbų mokymusi

Saugoma teritorija: Žagarės regioninis parkas

Užsakyti: +370 694 58704,  vet.vidas@gmail.com

Svetainėhttps://www.facebook.com/zagareskentaurai

Puslapyje skelbiama informacija yra orientacinė, dėl tikslių kainų ir paslaugų detalių kreipkitės nurodytais kontaktais. 

No comments!

Write a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.